Šamanská jurta

C e n t r u m   p ř i r o z e n é   s p i r i t u a l i t y

Odkazy

 

Umění orientu

Internetový obchod s tradičním uměním a řemeslnými výrobky z exotických zemí.

 

Šamanské bubny

Je to vskutku neocenitelný "pomocník" každého šamana. A stejně jako umělcova tvorba je vyjádřením jeho duše i jeho srdce - ať už jako hudební nástroj, skrze nějž k vám šaman promlouvá svou hrou, nebo jako nástroj, jehož rytmika může šamana přivézt až do stavu vytržení (transu) a "vidění“.

 

Slaměné domy

EKOVESNICE o.s. zabývající se činnostmi souvisejícími s hledáním cest umožňujících přežití člověka i všech jiných forem života na Zemi.

 

OKO BOHŮ

Česko – mexická organizace zabývající se rozvojem a výzkumem šamanského vědomí. V jeho náplni jsou výukové programy, přednášky, workshopy a také energetická práce pro individuální potřeby spojená s tímto směrem.

 

Časopis Regenerace

Měsíčník o přirozené cestě ke zdraví a poznání.

 

Collegium Lucis

Studium duchovních tradic a kulturních odkazů dřívějších  evropských i světových civilizací  je podmínkou pro jakoukoliv cestu vpřed.

 

Nebe země

Aztécký tanec a šamanská tradice Mexika

 

Jitřní země

Redakční web který se věnuje hlavně duchovní tématice nebo New Age, ale také třeba zdravá výživa, léčivé rostliny a ekologie. Jsou zde také tantra a šamanismus a další témata.

 

Záhady a mistéria

Exkluzivní tajemné informace pro Vás.

 

Vydavatelství CadPress

Nejstarší česko-slovenské vydavatelství religionistické, náboženské a ezoterické literatury a knih o léčitelství, orientální medicíně a bojových uměních

 

Výroba jurt

Česká dílna specializující se na výrobu jurt vhodných i k celoročnímu bydlení

 

Bylinkové stránky

Vše o bylinkách, elfech a vílách.

 

Pavlína Brzáková: Dědeček Oge - Učení sibiřského šamana

Příběh o dědečkovi Ogem vznikal postupně během dlouhodobých výzkumů v oblasti sibiřské řeky Podkamenné Tunguzky v letech 1992 -2001. Příběh o proměně obyčejného člověka v kmenového léčitele přibližuje praktiky sibiřských šamanů.

 

Pavlína Brzáková: Dva světy - Učení sibiřského šamana

Volné pokračovaní Dedečka Ogeho. Připravovaná kniha z prostředí tuvinských šamanů.